Wdech, wydech.... i pierwszy post :-)

Talentu do pisania nie mam.... ale blog powstał (i mam nadzieję, że przetrwa ;-) ). Dlaczego? Bo pomyślalam, że fajnie byłoby udokumentować nasze zmagania z pewna potwornie zaniedbaną działką i całkiem nieźle rokującym domem, miło byłoby podzielić się tym z ludźmi, którzy są w podobnej sytuacji, dobrze byłoby posłuchać (przeczytać ;-) ) rady od tych, którzy już w swoim wymarzonym domu mieszkają.

No więc jesteśmy.
My (2 dorosłych czlowiekow), 2 psy... i dom. TEN dom :-)

6 komentarzy:

 1. Powodzenia w blogowym świecie!!!
  Buziaki
  K.

  OdpowiedzUsuń
 2. No! Trafiłam do Ciebie, ale nie było to proste. Kilkając na Ciebie jako mojego obserwatora, pokazuje tylko szczątkowe info o Tobie w Google+, ale żadnego odnośnika na blog. Już zwątpiłam czy masz. Udało się tylko dlatego, że podałaś adres w komentarzu u innej mojej (i Twojej) odwiedzającej. Może pokombinuj coś z tym, to więcej osób trafi. Zapowiada się bardzo ciekawie. Mnie czekają podobne "rozrywki" od tego lata ;) Na pewno będę zaglądać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hm... szczerze powiedziawszy nie wiem, jak to zmienić, ale coś popróbuję :-) Dzięki za info no i zapraszam częściej ;)

   Usuń
  2. Potwierdzam, dopiero w swoich statystykach znalazłam nazwę bloga, którego nie znam. Teraz dopiero widzę, do kogo należy. Biorę się z lekturę:)
   Czy to przez to, że jest google+ a my mamy jeszcze google? Nie znam się.

   Usuń
 3. Skąd ja to znam, zgaduj skąd...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :-)